Slapen in een schoolbus in de Algarve
Safari Lodge
Deze stijlvolle omgebouwde schoolbus beschikt over zes slaapplekken, een volledig ingerichte keuken, een zithoek en badkamer met douche en toilet.
- Huisdieren Niet toegestaan
- Max. aantal personen 6
Op zoek naar een glampingervaring die net even anders is? Dan is deze bijzondere overnachting in een omgebouwde schoolbus in zuid-Portugal iets voor jou. De stijlvolle schoolbus ligt midden in een rustige olijfboomgaard van maar liefst 6000 m². Rust, ruimte en privacy gegarandeerd!
Op zoek naar een glampingervaring die net even anders is? Dan is deze bijzondere overnachting in een omgebouwde schoolbus in zuid-Portugal iets voor jou. Deze vorm van glamping in Portugal is allesbehalve standaard. De stijlvolle schoolbus ligt midden in een rustige olijfboomgaard van maar liefst 6000 m². Rust, ruimte en privacy gegarandeerd!
De Safari Lodge is een hip ingerichte schoolbus, geschikt voor maximaal 6 personen. Je vindt hier een tweepersoonsbed, een stapelbed en twee eenpersoonsbedden. Ideaal voor gezinnen, maar ook heerlijk ruim voor koppels. De keuken is volledig uitgerust met onder andere een 6-pits gaskookplaat, koelkast en broodrooster. Ook beschik je over een eigen douche, toilet en wastafel. Ongelooflijk toch, wat er allemaal in deze schoolbus in de Algarve past? Dankzij airconditioning en verwarming is deze bijzondere glamping bij zowel warme, als wat koudere dagen een fijne plek om te verblijven. Hier ervaar je glamping met het comfort van thuis.
Goed nieuws! Ontvang 10% korting op je verblijf met de code PROMO-10%
Algarve Olive Tree Lodge is kleinschalig opgezet, waardoor iedereen geniet van rust en privacy. Buiten kun je gebruikmaken van de warme buitendouche, relaxen in de hangmat en lekker koken in de buitenkeuken met BBQ. Daarnaast is er een gedeeld buitenzwembad en voor kinderen is er een speelweide met schommels, trampoline, zandbak en glijbaan.
De ligging van deze bijzondere glamping in Zuid-Portugal maakt het eenvoudig om verschillende kanten van de Algarve te ontdekken. Binnen 25 minuten rijden bereik je stranden als Praia da Coelha en Praia do Evaristo. Armação de Pêra ligt op 15 minuten rijden en is een levendige kustplaats met restaurants en mogelijkheden voor boottochten langs de kliffen. Ook Albufeira is goed bereikbaar. In het binnenland bezoek je authentieke dorpjes en wie de natuur in wil, kan naar Ria Formosa, waar je zelfs flamingo’s kunt spotten! Strand, natuur en dorpen liggen allemaal dichtbij deze unieke glampingaccommodatie.
Deze stijlvolle omgebouwde schoolbus beschikt over zes slaapplekken, een volledig ingerichte keuken, een zithoek en badkamer met douche en toilet.